Genel

Verdiğim Hizmetler

medyum fahriye, büyücü, falcı ve sizlere tarot bakan bir medyum olarak vereceğim hizmetleri sıralıyorum. Bu sayfada benden alacağınız hizmetleri ve nasıl alacağınız hakkında bilgileri paylaşacağım. Yapılan işlemlerin hepsi gerçek ve çalışmalarımın hepsi görsel olarak yapılmaktadır. Benim verdiğim hizmetlerim dahilinde soracağınız her sorunuzu sabır ve samimiyetle cevaplarım. Sorularını olursa ve bana danışmak istediğiniz bir konu olursa lütfen çekinmeden aşağıdaki numaradan beni arayabilir, bana yazabilirsiniz.


Hizmet numaram : 0537 353 41 38

Bana bu numaradan ulaşarak sorularınızı sorabilir ve büyü, muska, tarot, fal gibi konularda benden yardım alabilirsiniz. Gerçek medyum fahriyelar aramanızda umarım benimle karşılaşır ve yaptıracağınız her işlemden sonuç alırsınız.

medyum fahriye büyü hizmeti

Büyüler konusunda sizlere en hızlı ve çabuk tutan büyüleri uygulayabiliyorum. Eşler arası sıkıntıları giderme, bağlılık, muhabbet arttırma, kara büyü, ak büyü ve benzeri tüm büyüleri yapabiliyorum. Sizlere bu konuda yardımcı olmak ve isteklerinizi yerine getirmek için burada bulunuyorum.

Yapıyor olduğum büyüler

 • Bağlama büyüsü,
 • Gideni geri getirme büyüsü,
 • Süryani büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Ayırma büyüsü,
 • Adet kanı büyüsü,
 • Nohut büyüsü,
 • İplik büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Soğutma büyüsü

Bu tür büyülerde tam destek veriyor ve büyülerin tutmasını sağlamak amacıyla farklı çalışmalarıda beraberinde yapmaktayım. Alacağınız büyü hizmetlerinden memnun kalacağınızı temin ederim. Beni seçerseniz farklı önerilerimde olacaktır.


medyum fahriye fal hizmeti

Fal baktırmak isteyenler ne niyet ediyorsa ona göre yaşamsal değerlerini, günlük durumunu, çevresindeki ilişkilerini baz alarak falınıza bakıyorum. Baktığım fal çeşitlerini aşağıda belirtiyorum. Ona göre farklı bir fal isteğiniz olursa bana söyleyebilirsiniz.

Baktığım fal çeşitleri

 • Kahve falı,
 • Su falı,
 • İskabil falı,
 • Tarot falı,
 • Kahve telvesi falı,
 • El falı.

Baktıracağınız bu fal çeşitleri ile günlük yaşantınıza bağlı ve durumunuza bağlı olarak kendi öngörümle neler yaşayabileceğinizi anlatacağım. Karşılacağınız durumlar, eşler hakkındaki durumlar, para durumlarınızı, kaygı ve mutluluklarınızı görebildiğim kadar sizlere aktarmaya çalışacağım. Memnun kalacağınızı umarak aramanızı bekleyeceğim.


Büyü bozma

Üzerinizde bir büyü var ise ve bu büyü sizi rahatsız ediyorsa belirtileride şunlarsa ; Uykusuzluk yada aşırı uyuma isteği, eşinize karşı ilgisizlik, cinsel isteksizlik ama bir anda oluşan ilgisizlik, vasvese, düşüncelere dalıp çevrenizi umursamamak gibi şeyler yaşıyorsanız büyüye maruz kalmış olma ihtimaliniz yüksektir. Bu durumda beni arayabilir, sorunlarınızı ve yaşadıklarınızı anlatarak beraber çözüm bulabiliriz.


Evinizde büyü olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Evinizde veya aile fertlerindeki garip anlaşmazlıklarda büyüden şüphelenmek doğrumudur? Bazı insanlar kıskançlık ve fitnecilik yönünden aşırı derecede tepkiler verirler. Sizlerin huzurunu veya mutluluğunuzu bozamadıkları vakit büyülere ve muskalara başvururlar. Bunları genelde yapan ya erkek tarafı olur, yada kadın tarafı olmaktadır. Fakat karşıma çıkanlardan yola çıkarak söylemeliyim ki eşinize aşık olan ve elde edemeyen birinin büyüsü olabilir. Sizi ayırmak isteyen ve beraberliğini karınız yada kocanızla devam ettirmek isteyen biri olabilir. Bunların hepsi olası durumlardır. Üzerinizde, yani eşler arasında büyü var ise ansızın gelişen ve belirli aralıklarla yoktan yere kavgalardan anlaşılabilir.

Evinizde olan büyünün yada muskanın tesirleri ise genel olarak aileyi etkiler. Kazalar, ansızın yaşanan parasal kayıplar, yapılan nedensiz yanlışlar, gereksiz çıkan huzursuzlukların hepsi bundan kaynaklanabilir. Bunun için beni arayıp, bakım yaptırabilirsiniz. Bu konularda oldukça fazla yardım etmişliğim ve deneyimlemerim vardır. Bir çok aile bu tür ritüellerle dağılmıştır. Sizde bunlardan biri olmak istemiyorsanız yardım alabilir ve beraber sonuca varabiliriz.

5 Yorumlar

 1. Merhaba ben Konya’dan yazıyorum kız arkadaşımla bir birimizi çok seviyorduk ama süreklide kavga ediyorduk çok inatçı huyu var bu konuda yıldızımız bir türlü barışmadı araştırma yaptım sizin yazdığınız yorumlar dikkatimi çekti hocamla iletişime geçtim durumu anlattım konuştuk sagolsun hocamın işlemleri sayesinde herşey düzeldi şimdi eskisinden de daha iyi anlaşıyoruz herşey için teşekkür ederim hocam yüreginize saglık

 2. Erkek arkadaşımla 8 ay önce tanıştım boşanma aşamasındaydı ilk mahkemeden sonra gün verdiler ozmana kadar bekleyelim dedik sonra biranda ben vazgeçtim eşimi çok seviyorum ayrılamam dedi beni terk etti anlamıştım eşi birşeyler yaptı arkadaşım tanıdığı Fahriye hocama ulaştım bakım yaptırdım evet büyü yapıldıgını bundan dolayı benden ayrılıp ona geri döndüğünü söyledi mahkemeye az kalmıştı ücreti yatırdıktan sonra işleme başladık mahkemeye kadar biter dedi ve gerçekten çok kısa sürede sonuç aldık ve mahkemede boşanma oldu ayrıldılar şimdi beraberiz hakkınızı ödeyemem hocam dualarım sizinle iyiki varsınız

 3. Abilerim hep evlendi ben bir türlü uzun süreli bir ilişkim olmadı hep bi aksilik oluyordu burda yazılan yorumları okudum hocama bakım yaptırdım kısmetimin kapalı oldugunu söyledi ve çalışmlara başladık bana bir muska yolladı işlem bittikten sonra dediklerini hep yaptım ve kısmetlerim açıldı evlendim çocuğum oldu çok şükür herşey okadar güzel olduki karşıma deger bilen biri çıktı hocamdan Allah binlerce kez razı olsun iyiki tanıdım sizi hocam halada arada arar konuşurum 3 yıl oldu hocamdan da başkasını tanımam güvenilir bir hoca istiyorsanız Fahriye hocamdan başka bilmem herkese tavsiye ederim hocamı

 4. Kaç hocaya gittim hep hüsrana uğradım en son bayan hocamla denemek istedim ve araştırdım hocama denk geldim saglam bir işlemle düzelttik herşeyi sevdigim kız geri döndü çok çok mutluyum çok teşekkür ederim gerçekten dediginin hepsi çıktı fazlasıyla yaptı şimdi şeker bal gibiyiz emeginize yüreğinize sağlık olsun hocam sizede tavsiye ederim gerçekten insanı yarı yolda bırakmıyor Allah bin kez razı olsun hocam 🙏

 5. Ben yeni dogum yaptım lousayım ben hamileyim diye eşimin arkadaşları bir kadınla tanıştırmış sonradan kadın eşime bela oldu ve ben bunu ögrendim bir karektersiz yüzünden çocuğum babasız kalamazdı araştırdım ve hocamla işleme başladık bela hayatımızdan çıkıp gitti eşimde bin pişmanlıkla evine geri döndü bidaha yapmıcam diye tövbe etti hocamdan Allah razı olsun ellerine sağlık hocam sayenizde kurtulduk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir